Zákazník má většinou nepředvídatelný pohyb a pozvolna začíná být vůči klasické reklamě imunní. Tradičně vylepený leták na sloupku veřejného osvětlení už asi nikoho nepřekvapí. Reklamní bannery a plachty se tak stávají senzační volbou k oslovení většího počtu potencionálních klientů a navíc jsou přenosné, takže jejich místo lze dle individuálních potřeb měnit.

Reklamní plachta na ven i dovnitř

U výroby reklamní plachty není naše služba nikterak omezená a vždy záleží na specifickém přání žadatele. Před její realizací a nákupem si však dobře promyslete, kde bude umístěná, zda je požadovaná velikost dostačující. Menší plachty se dobře přenášejí a větší jsou zase naopak vidět ze vzdálenějších míst. Reklamní plachty užijete jak v interiérech tak exteriérních prostorech.
 

Nejoblíbenější reklamní plachty

Nejrozšířenější reklamní plachty s gramáží nad 450 gramů jsou vysoce odolné, proto se vyznačují obrovskou životností. Mezi nejvíce vyhledávaný artikl jednoznačně patří PVC banner litý 510g.

Pozadu nezůstávají ani děrované bannery, které nacházejí využití před okny nebo pro velké plochy. Prochází nimi světlo, takže interiér tolik nezastiňují. Je také určena do míst s nepříznivými povětrnostními podmínkami, které by obyčejnou plachtu mohli poškodit. Hodně populární jsou i L bannery a Roll Up systémy.
 
,,Společnost SPORETO není pouhým zhotovitelem reklamních systémů, ale i skvělým poradcem. Dokážeme vám reklamu po grafické stránce navrhnout, otextovat a celou reklamní kampaň popostrčit o několik kroků před konkurenci"

Realizace