Tisk reklamních bannerů a plachet

Navrhneme a vyrobíme PVC banner, který zaujme. Jde o univerzální a oblíbenou formu reklamy, jejíž uplatnění najdeme jak v interiéru, tak zejména v exteriéru.

Jde o ideální kombinaci dlouhé životnosti (odolává povětrnostním vlivům) a zajímavé ceny. PVC bannery jsou vysoce mobilní, tedy skladné a při jejich návrhu a tvorbě nejsme omezeni požadovanými rozměry, neboť plachty širší než 3m svařujeme ve větší celky.

Po okraji plachty jsou umístěny pevné okraje a kotvící otvory, které zajišťují vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům. Bannery lze tvarovat do požadovaných (i atypických) tvarů a kotvící otvory lze umístit zcela dle přání zákazníků.

  • Standardem je u nás výroba bannerů 550 g/m2 lité plachtoviny.
  • Variantou jsou tzv. „MESH“ bannery, které jsou tvořeny děrovanou plachtovinou 350 g/m2, která je vhodná pro instalace, kde je žádoucí prostup denního světla, např. stěny obydlených budov. Světlo pak prochází skrz do obydlených místností a lidé vidí skrz banner ven.
  • Další možností jsou tzv. „PVC Blockout“ bannery.  Na rozdíl od předchozí varianty jde o neprůsvitný banner s černým motivem, který se využívá u oboustranného tisku. „Blockout“ zde zabraňuje prosvítání grafiky z druhé strany. Další možností aplikace jsou prezentační systémy (roll up, X a L bannery)

Mimo jiné lze bannery ořezávat do různých tvarů a očka lze také rozmístit dle přání zákazníka pro lepší ukotvení. Příklady instalací naleznete (zde).

Máte zájem o reklamní plachty? Kontaktujte nás

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Realizace