EET Pokladny

Nabízíme řešení elektronické evidence tržeb pro malé a střední podniky.

Řešení vhodné pro menší provozovny

Provozujete malý obchod či rychlé občerstvení a nevíte jaký pokladní systém pro elektronickou evidenci tržeb zvolit? Vybrali jsme pro vás ideální řešení.

Vhodné pro: stánkový prodej, rychlá občerstvení, ubytovací služby, řemeslná výroba a drobní živnostníci

Euro-50TEi Mini CZ

  • bez měsíčních poplatků
  • mobilní pokladna s baterií
  • pokladnu lze připojit pomocí: LAN, WI-FI nebo SIM-karty
  • zákaznický displej s velkými číslicemi
  • jednoduché a intuitivní menu
  • vhodné i pro lidi co neumí ovládat PC
  • kvalitní silikonová klávesnice s velkými klávesami

Mám zájem

Pokladní systém vhodný pro restaurace


Provozujete-li restauraci či hotel, je pro vás ideálním řešením pokladní systém Conto. Jedná se o vysoce modulární a konfigurovatelný software.

  • Verze Conto Basic je vhodná do obchodu či restaurace s jedním pokladním zařízením bez evidence skladu.
  • Verze Conto Standard je vhodná do obchodu či restaurace s jedním či více pokladních zařízením s možností vedení skladu, inventur a kalkulací.
  • Verze Conto Max je vhodná do obchodů, restaurací, penzionů či hotelů s jedním či více pokladních zařízení s možností vedení skladu, inventur a kalkulací, tvorbou statistik, online sledování prodeje a plánování slevových akcí.

Mám zájem

Pokladní systém vhodný jak pro maloobchodní, tak pro velkoobchodní prodej


Prodejna SQL je maloobchodním prodejním systémem, který ve vaší maloobchodní prodejně nesmí chybět. Je systémem nové generace, ovládané dotykem.

Prodejna SQL je systémem určený pro široké spektrum prodejen, od stylových butiků s jedním pokladním zařízení až po rozsáhlé prodejny a prodejní řetězce – zkrátka všude tam, kde požadujete maximální komfort ovládání a nadstandardní funkce pro podporu prodeje při zachování jednoduchosti registračních pokladen.

Mám zájem

EET Samolepky (Výňatek ze Zákona o Evidenci Tržeb (ZoET) § 25)


Poplatník je povinen mít na místě, kde se běžně uskutečňují evidované tržby, umístěno informační oznámení, které je dostatečně viditelné a čitelné, pokud to nevylučuje povaha věci. Informační oznámení je poplatník povinen umístit na internetové stránky, na kterých jsou nabízeny zboží nebo služby.

Obsahem informačního oznámení je text ve znění:
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“


Chci samolepku

Pokladní kotoučkyK dostání máme termokotoučky všech roznětů nebo si je můžete objednat na www.vybavkancl.cz

Přejít na Vybavkancl.cz