S námi EET snadno a efektivně – Naši specialisté Vám připraví pokladní systém elektronické evidence tržeb, který bude přesně dle Vašich potřeb, ať už jste malý podnik, restaurace či velkoobchod.

Řešení vhodné pro menší provozovny

Provozujete malý obchod či rychlé občerstvení a nevíte jaký pokladní systém pro elektronickou evidenci tržeb zvolit? Vybrali jsme pro vás ideální řešení.

Vhodné pro: stánkový prodej, rychlá občerstvení, ubytovací služby, řemeslná výroba a drobní živnostníci

Euro-50TEi Mini CZ

  • bez měsíčních poplatků
  • mobilní pokladna s baterií
  • pokladnu lze připojit pomocí: LAN, WI-FI nebo SIM-karty
  • zákaznický displej s velkými číslicemi
  • jednoduché a intuitivní menu
  • vhodné i pro lidi co neumí ovládat PC
  • kvalitní silikonová klávesnice s velkými klávesami

Mám zájem

Pokladní systém EET pro restaurace, kavárny či hotely

Pokladní systém Conto je ideální volbou pro všechny provozovatele hotelů, restaurací, kaváren či podobných provozů, a to zejména z důvodu vysoké variability, která je dosažena modulárním a konfigurovatelným software.

  • Conto Basic – ideální volba pro obchody či restaurační zařízení s jednou pokladnou bez evidence skladu.
  • Conto Standard – varianta vhodná do obchodu či stravovacího zařízení s jednou či několika pokladnami s možností vedení skladu, inventur a kalkulací.
  • Conto Max – ideální volba pro obchody, restaurace či ubytovací zařízení s jednou či více pokladnami s možností vedení skladu, inventur a kalkulací, tvorbou statistik, online sledování prodeje a plánování slevových akcí.

Mám zájem

Pokladní systém EET pro maloobchodní či velkoobchodní prodej

Prodejna SQL je variabilní prodejní systém vytvořený pro maloobchodní případně velkoobchodní provozy.  Jde o systém nové generace, který je zcela ovládán pomocí dotyku.

Prodejna SQL je zcela komplexní a variabilní systém určený pro široké spektrum prodejen a provozů. Díky své komplexnosti najde své uplatnění ve stylovém butiku s jednou pokladnou ale i u rozsáhlé prodejny či prodejního řetězce s několika pokladnami. Maximální uživatelský komfort a nadstandardní funkce pro podporu prodeje dělají z tohoto systému ideální volbu pro Vaší firmu. Tento systém je unikání zejména díky ojedinělé kombinaci variability a víceúčelovosti/mnohostrannosti, při zachování jednoduchosti registračních pokladen. 

Mám zájem

EET Samolepky (Výňatek ze Zákona o Evidenci Tržeb (ZoET) § 25)


Poplatník je povinen mít na místě, kde se běžně uskutečňují evidované tržby, umístěno informační oznámení, které je dostatečně viditelné a čitelné, pokud to nevylučuje povaha věci. Informační oznámení je poplatník povinen umístit na internetové stránky, na kterých jsou nabízeny zboží nebo služby.

Obsahem informačního oznámení je text ve znění:
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Zdroj: 112/2016 Sb. Zákon o evidenci tržeb

Chci samolepku

Pokladní kotoučky

Samozřejmostí je také nabídka kompletního příslušenství v podobě termo kotoučků. Zavolejte nám a my vybereme a dodáme vhodný typ přesně pro Váš pokladní systém.