Hledáte nový směr pro realizaci příjemnějšího pracovního prostředí nebo jen chcete udělat radost svým dětem a splnit jim jejich sen vlastnit dětský pokojíček nesoucí se v duchu pohádkových bytostí? Fotoobrazy a tapety jsou tou správnou volbou. Ať už jsou vaše záměry jakékoliv, naše společnost vám již naslouchá a hledá tu nejvhodnější cestu k ukojení jakýchkoliv potřeb.

Proč máme tak kvalitní fotoobrazy?

plátno fotoobrazu

Kvalitní malířské plátno ze 100% bavlny

rám fotoobrazu

Rám ze smrkového dřeva

roh fotoobrazu

Plátno ohnuté přes dvě hrany

hacek na pověšení obrazu

Háček pro lepší uchycení


Chci kvalitní fotoobraz

Objednejte si obraz na našem e-shopu, nebo můžete dát přednost telefonní objednávce na čísle 721 372 972 či emailu: info@sporeto.cz
 

Fotoobrazy k navýšení pracovitosti

Fotoobrazy a tapety jsou skvělou volbou pro oživení fádních kancelářských prostor. Nenechte své zaměstnance usedat za pracovní stoly v místnostech bez nápadu či kreativních podnětů. Nechte si od nás vyhotovit tapety, které vaše podřízené podnítí k lepším výsledkům.

Dokážeme vyhotovit tapety na míru dle vámi dodaných fotografií. Zde sami vidíte, že fantazii se meze nekladou. Veškeré fotoobrazy tiskneme výhradně na kvalitní 300 gramové malířské plátno ze 100% bavlny, čímž je zajištěna dlouhá životnost. V dalších krocích technologického postupu se plátno natahuje na masivní rám z borového dřeva a vše je ošetřeno speciálním filmem odolným vůči blednutí barev a UV záření.
10896907_829045963800462_2690896828517654649_n

Výzdoba interiéru restaurace

Tapety a fotoobrazy a tapety tištěné na malířské plátno se rovněž hodí k originální výzdobě interiéru restaurace. Nehledejte již okoukané stylizace a sáhněte po způsobu, který vám dodá na originalitě. Kontaktujte naší společnost SPORETO a nechte si vyhotovit nezávaznou kalkulaci vašich představ.