Výroba billboardů

Navrhneme a zrealizujeme billboardy a bigboardy na speciální papír s modrou rubovou stranou o váze 115 g/m2. Tento papír dobře odolává povětrnostním vlivům. Kvalitní papír a vhodná gramáž zajišťuje snadnou instalaci, úsporu v podobě nižší spotřeby lepidla a modrá rubová strana zamezí prosvítání přelepovaných vrstev. Tento způsob instalace doporučujeme na kratší časová období s větší četností výměn.

Naopak na dlouhodobé (3 měsíce a více) instalace doporučujeme tisk plachty neboli banneru. Je nezbytné, aby byla instalační plocha vybavena pro uchycení banneru.

Dále se zabýváme tiskem velkých papírových plakátů pro exteriérový výlep. Tento ekonomicky výhodný tisk je možné použit voděodolný papír shodného typu jako na klasické billboardy 115 g/m2.  Dále také nabízíme papír o gramážích 140 a 220 g, který ve spojení s vysoce kvalitním tiskem zaručuje perfektní výsledek za přijatelnou cenu.

Nabízíme také digitální či offsetový tisk pro tvorbu velkého množství plakátů pro krátkodobý výlep. Samozřejmostí je také nabídka doplňkového materiálu, jako jsou plakátové lišty.