Vlastní fotokalendář z fotek snadno a rychle!

Chcete mít možnost vytvořit perfektní kalendář přesně podle Vašich představ? Pak jste na správné adrese!
 
Fotokalendař do peněženky

Vizitkové kalendáře

Nástěnný fotokalendař

Fotokalendáře

Plánovací kalendáře

Plánovací kalendáře


Nástěnné kalendáře

Kalendářem uděláte radost blízkým, nebo sobě. Jedná se o vhodnou dekoraci která rozzáří každý pokoj. Pro vytvoření měsíčního nástěnného kalendáře je potřeba třinacti fotografií ve vysoké kvalitě aby kalendář dobře vypadal. Zda li nevíte jestli fotografie je dostatečně dobrá, nevadí pošlete nám ji a by ji zkontrolujeme. Kalendáře standartě vytváříme ve velikostech A4 a A3. Také ale umíme tisknout atypické rozměry jako čtvercové kalendáře o přesně daných rozměrech. Kalendář před tiskem pošleme k náhledu a odsouhlasení.
POPTAT

PoptatNahrajte fotografii

Úvodní fotka
Vaše zpráva


Kapesní kalendáříky

Kapesní kalendáříky tištěné na lesklý nebo matný křídový papír vysoké gramáži (250/300 g) 90mm x 50mm jsou ideální reklamním předmětem pro vaše klienty či známé. Kalendáříky je zvykem rozdávat koncem kalendářního roku nebo začátkem nového roku. Jedná se o praktický doplněk do peněženky. Na jedné straně je celoroční kalendář, na druhé straně je prostor pro osobní nebo firemní prezentaci či fotografii.


POPTAT

Poptat

Váš e-mail (vyžadováno)
PočetPřední strana
Vaše zpráva


Plánovací kalendář na stůl

Plánovací kalendář na stůl tištěný na matný křídový papír o gramáži 80g a rozměru A3 jsou ideální na plánovaní a zorganizování týdenních událostí. Dny jsou označeny datem a plánovač tak dovoluje přesné naplánovaní událostí. Do pozadí kalendáře se vetšinou dává firemní logo a tak slouží jako originální propagační dárek vaší společnosti který mají klienty na očích celý rok.

POPTAT

Poptat

Váš e-mail (vyžadováno)
PočetPodklad pod kalendář
Vaše zpráva