Fotokalendář z vlastních fotografií či s vlastním námětem

Fotokalendář je ideální prostředek pro prezentaci Vaší firmy či představuje originální dárek pro Vaše blízké. Vytvoříme fotokalendář z Vašich vlastních fotografií či s Vaším vlastním námětem, snadno a rychle.

Nástěnné kalendáře

Vytvoříme pro vás jedinečný kalendář, který je tvořen pouze z Vašich fotografií či s Vaším firemním motivem. Vy nám dodáte třináct fotografií ve vysoké kvalitě a my Vám dodáme unikátní dárek či perfektní nástroj firemní prezentace.

S výběrem fotografií Vám samozřejmě pomůžeme a postaráme se o to, aby byl každý kalendář dokonalý. Poradíme si s realizací kalendářů jak ve standardních formátech A3 či A4, ale také s realizací atypických rozměrů. Vše s Vámi samozřejmě průběžně konzultujeme a hotový koncept Vám, před realizací, zašleme k odsouhlasení..

Mám zájem

Kapesní kalendáříky

Navrhneme a zpracujeme kompaktní kapesní kalendáříky (90x50mm), které zaujmou nejen vaše klienty či potěší vaše známé. Tyto kalendáříky představují skvělí reklamní či upomínkový předmět, který je vhodné rozdat koncem či začátkem roku. Jde o zajímavé spojení kalendáře a propagačního materiálu, a to zejména proto, že na jednu straně vytiskneme celoroční kalendář a na druhou stranu firemní prezentaci, fotografií či jiný námět.
Osobitost kalendáříků podtrhuje fakt, že jsou tištěny na kvalitní a odolný papír o vysoké gramáži (250/300 g). Klienti mají na výběr matný či lesklý papír.


Mám zájem

Plánovací kalendář na stůl

Stolní plánovací kalendáře jsou jedním z nejúčinnějších propagačních a dárkových předmětů. Obdaruje své klienty užitečným dárkem, který bude celý rok připomínat vaší úspěšnou spolupráci. Součástí kalendáře může být nejen Vaše logo, ale i např. fotky Vašich výrobků či nejlepších referencí. Kvalitní tisk na matný papír o velikosti formátu A3, zaručuje dokonalý výsledek. Plánovací kalendář Vás bude skutečně reprezentovat každý den. Vytvoříme Vám kalendář, který bude podporovat korporátní identitu Vaší společnosti a zároveň umožní bezchybné týdenní plánování..

Mám zájem