Polepy výlohy

Vaši výlohu zaměříme, nafotíme, navrhneme grafický design a ideální technické řešení polepů výlohy. Polepy výloh provádíme tištěnou samolepicí grafikou nebo řezanou samolepicí grafikou a také kombinací obou. Reklamu je možné ochránit laminací. Instalace na místě u zákazníka může být součástí nabídky.

Na polep výloh používáme tyto materiály

  • Monomerická folie– používá se jen na rovné plochy. Folii lze potisknou nebo vyřezat na plotru. Po odstranění folie nezůstává lepidlo na povrchu.
  • Polymerická folie– Folie je vyráběna jinou technologií než monomerická, nemá téměř žádnou tvarovou roztažnost vlivem tepla a zimy.
  • Pískovaná folie– Tato folie slouží především pro dekorační účely. Lze do ni vyřezávat, a tak vytvořit zajímavé grafické efekty. Po nalepení vypadá polepené sklo stejně jako pravé pískované sklo.
  • Průhledná dírkovaná folie (One way Vision) - Hlavní výhodou je, že přes folii není vidět dovnitř, ale ven je vidět téměř bez problému. Pohled ze zadní strany směrem ven se díky děrování jeví jako průhledný, propouští až 70% světla.
  • Bezpečnostní folie - zabezpečí vaší výlohu proti vniknutí. 
  • UV Folie - ochrání vaše zboží před vyblednutím 

Při jakém počasí je možné lepit?

Pro instalaci polepů musí být teplota nad 12°C, při nižších teplotách nemůžeme dát na práci záruku. V teplotě nižší než 8°C není možné instalace polepů vůbec provádět. Folie je křehká a nelze sní manipulovat. Teplota také nesmí být nad 28°C. Samolepku nelze nanášet na rozpálený povrch. Máme dlouholeté zkušenosti s aplikací všech samolepek včetně bezpečnostních folií.

Realizace