Textil » SPORETO

Navrhneme a zrealizujeme tvorbu reklamního textilu a firemního oblečení dle vašich představ. Poradíme si s nažehlovacími fóliemi, přímým potiskem nebo výšivkami. Používáme textilní výrobky od prověřených značek Adler, SOL’S a dalších. Poradíme si samozřejmě i s potiskem Vámi doneseného textilu. Dokážeme tisknout téměř na vše:

  • Čepice, kšiltovky, šátky, trika, tílka, košile, polokošile, mikiny, svetry, vesty, bundy, montérky všech druhů.

Reklamní textil významně podporuje firemní identitu a povědomí zákazníků o Vaší společnosti. Jde také o skvělí firemní dárek či upomínkový předmět. Zabýváme se také návrhem a realizací dresů pro sportovní kluby, spolky či školy.


Naši dodavatelé textiluLogo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image

Nažehlovací folie 

 

Vytvoříme pro Vás nažehlovací fólie s jedinečným efektem či pouze jednobarevným vzorem. Na fólie dokážeme tisknout ve vysoké kvalitě a vyřezáváme je do požadovaných tvarů a velikostí. Následně aplikujeme hotovou fólii na textil. Fólií dokážeme aplikovat nejen na sportovní dresy, ale i na softshellové bundy či jiné druhy textilu. Omezeni jsme pouze Vaší představivostí.

Realizace

Přímý potisk textilu

Tiskneme přímo na textil, a to ve vysoké kvalitě a bez kompromisů. Navrhneme a zrealizujeme poutavé motivy plné barevných přechodů či složitých obrazců a tenkých linek. Celý potisk působí tak vzdušně, že je téměř k nerozeznání od textilu bez potisku.

Realizace

Vyšívaní textilu

Provádíme osvědčené barevné výšivky (až 16 barevných odstínů). Jde o nejodolnější a tedy i nejtrvanlivější způsob textilní reklamy, který bude zdobit Vaše firemní oblečení, dokud jej nevyměníte za nové.

Realizace

Máte zájem o reklamní textil? Kontaktujte nás

Vaše jméno a příjmení
Váš e-mail
Telefon
Vaše zpráva