Textil » SPORETO

Navrhneme a zrealizujeme tvorbu reklamního textilu a firemního oblečení dle vašich představ. Poradíme si s nažehlovacími fóliemi, přímým potiskem nebo výšivkami. Používáme textilní výrobky od prověřených značek Adler, SOL’S a dalších. Poradíme si samozřejmě i s potiskem Vámi doneseného textilu. Dokážeme tisknout téměř na vše:

  • Čepice, kšiltovky, šátky, trika, tílka, košile, polokošile, mikiny, svetry, vesty, bundy, montérky všech druhů.

Reklamní textil významně podporuje firemní identitu a povědomí zákazníků o Vaší společnosti. Jde také o skvělí firemní dárek či upomínkový předmět. Zabýváme se také návrhem a realizací dresů pro sportovní kluby, spolky či školy.


Naši dodavatelé textiluLogo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}

Nažehlovací folie 

 

Vytvoříme pro Vás nažehlovací fólie s jedinečným efektem či pouze jednobarevným vzorem. Na fólie dokážeme tisknout ve vysoké kvalitě a vyřezáváme je do požadovaných tvarů a velikostí. Následně aplikujeme hotovou fólii na textil. Fólií dokážeme aplikovat nejen na sportovní dresy, ale i na softshellové bundy či jiné druhy textilu. Omezeni jsme pouze Vaší představivostí.

Realizace

Přímý potisk textilu

Tiskneme přímo na textil, a to ve vysoké kvalitě a bez kompromisů. Navrhneme a zrealizujeme poutavé motivy plné barevných přechodů či složitých obrazců a tenkých linek. Celý potisk působí tak vzdušně, že je téměř k nerozeznání od textilu bez potisku.

Realizace

Vyšívaní textilu

Provádíme osvědčené barevné výšivky (až 16 barevných odstínů). Jde o nejodolnější a tedy i nejtrvanlivější způsob textilní reklamy, který bude zdobit Vaše firemní oblečení, dokud jej nevyměníte za nové.

Realizace

Máte zájem o reklamní textil? Kontaktujte nás

Vaše jméno a příjmení
Váš e-mail
Telefon
Vaše zpráva